Sukces Dominiki Fabińskiej w konkursie BS Brodnica

bs

Bank Spółdzielczy w Brodnicy Oddział w Chełmży poinformował nas o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego pn. "MASKOTKA BS BRODNICA".

Nagrodę główną i I miejsce w tym konkursie zajęła uczennica klasy IIa DOMINIKA FABIŃSKA. Wyróżnienia otrzymały także: Emilia Kręciszewska z tej samej klasy oraz Marta Marchlewska z kl. IIIa.

W środę 22 października szkołę odwiedził Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego p. Krzysztof Zduński, który osobiście wręczył nagrodę Dominice oraz przekazał upominki dla pozostałych uczestników konkursu. Główna nagroda to kwota pieniężna w wysokości 500 PLN, zostanie przekazana na konto Rady Rodziców z przeznaczeniem dla klasy IIa.

Gratulujemy zwycięzcom oraz p. Zofii Dembek, która wspiera i ustawicznie zachęca swoich wychowanków do udziału w różnych konkursach.

Autor: Wiesława Burandt-Dejewska