laurka

Dzień Edukacji Narodowej to jedno z najważniejszych świąt w życiu szkoły. Tak jak w roku ubiegłym, zwróciliśmy się do uczniów i rodziców, aby tradycyjne kwiatki dla nauczycieli zastąpili czymś trwalszym, co ozdobi naszą szkołę. Nie zawiedliśmy się - na klasowych parapetach pojawiły się kwiaty doniczkowe a także kilka krzewów do szkolnego ogródka.

A późnym popołudniem nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się w naszej szkolnej auli. Tradycyjnie zaproszono emerytowanych nauczycieli, którzy chętnie przychodzą na spotkania przy kawie i ciastku. Pani dyrektor Marzanna Matyasik, jak co roku, wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi, dziękując wszystkim za trudną i wytrwałą pracę. Spotkanie uświetniły występy w wykonaniu ucznia kl. Va Michała Bazanowskiego, grupy kabaretowej "Teraz My" oraz  młodzieży z Zespołu Szkół pod kierunkiem p. M.Danielskiej. Obu zespołom serdecznie dziękujemy.

Autor: Wiesława Burandt-Dejewska