Najlepszy Absolwent 2022/2023

Zuzanna Watras z klasy 8a uzyskała w roku szkolnym tytuł Najlepszego Absolwenta i otrzymała nagrodę Burmistrza Miasta Chełmży.

W każdej klasie II etapu edukacyjnego, w wyniku klasyfikacji rocznej, uzyskiwała świadectwo z wyróżnieniem. W tym roku osiągnęła średnią ocen 5,56 i otrzymała wzorową ocenę zachowania.

Uczennica planuje i osiąga realne cele osobiste, rozwija swoją osobowość zgodnie z przyjętymi wartościami moralnymi. Podejmuje odpowiedzialne decyzje w trosce o bezpieczeństwo własne i innych. Posiada wiedzę na temat współczesnych zagrożeń społecznych i cywilizacyjnych. Zna historię swojego miasta, regionu i kraju. Szanuje tradycje, symbole narodowe i religijne.

Jest odpowiedzialna, solidna i obowiązkowa. Systematycznie udzielała się w Szkolnym Kole Wolontariatu i bibliotece. Brała udział w zajęciach dodatkowych i licznych konkursach szkolnych. Uczestniczyła w projekcie unijnym Eugeniusz – na poziomie. Godnie reprezentowała szkołę jako przyboczna pocztu sztandarowego.

Zuzanna należy do Chełmżyńskiej Sekcji Łuczniczej „Celne Strzały”.

Uczennica swoją postawą może służyć za wzór dla innych uczniów szkoły.

Wychowawczyni - Marzanna Przybyszewska