Wieczór Jasia i Małgosi

Przyszedł czas na podsumowanie Programu Domowych Detektywów „Jaś i Małgosia na tropie” – programu profilaktyki alkoholowej realizowanego w tym roku szkolnym podczas zajęć z wychowawcą w klasie IVa oraz Vb oraz w domu razem z rodzicami.  W ciągu kilku tygodni uczniowie wraz z rodzicami śledzili przygody bohaterów komiksów Jasia i Małgosi oraz rozwiązywali zadania praktyczne. W dniu 20.06.2023r. w szkole odbył się Wieczór Jasia i Małgosi, w którym wzięli udział uczniowie IVa z rodzicami i wychowawczynią – panią Małgorzatą Sadzikowską oraz uczniowie Vb z wychowawczynią – panią Katarzyną Gajewską. Uczniowie przedstawili przygotowane wcześniej w trakcie zajęć szkolnych plakaty informacyjne: „Łagodzenie stresów”, „Wpływ alkoholu na zdrowie” oraz prezentację „To tylko piwo”. Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie za prezentację oraz wkład w realizację programu otrzymali dyplomy od pedagoga szkolnego.

Autor: Izabela Swinarska-Ficerman