Wyniki konkursu fizyko-chemicznego

Celem konkursu było poszukanie w naszym otoczeniu zjawisk fizycznych lub chemicznych, zrobienie zdjęcia i opisanie tych procesów. Konkurs przeznaczony był przede wszystkim dla uczniów klas 7 i 8 ale i młodsi uczniowie próbowali się z tym tematem zmierzyć, za co serdecznie dziękujemy. Wyniki konkursu:

1 miejsce: Dawid Salomon kl.8c i Aleksander Salomon kl. 3b - zjawisko cienia (prostoliniowe rozchodzenie światła) - zachód słońca ( rozproszenie światła)

2 miejsce: Julia Wieczorkowska kl. 8c - zachód słońca (rozproszenie światła) - szadź (resublimacja)

3 miejsce: Daniel Wiśniewski kl.5b i Szymon Wiśniewski kl. 4b - tęcza (rozszczepienie światła białego) 3 miejsce: Oliwia Pniewska kl. 8c - tęcza (rozszczepienie światła białego) - zachód słońca ( rozproszenie światła) 3 miejsce: Zuzanna Lis kl. 8c - tęcza ( rozszczepienie światła białego ) - zachód słońca ( rozproszenie światła )

Wyróżnienia: Julia Pokorniecka kl. 5b i Zofia Grugel kl. 5b

Autor: K.Bursztyńska-Napieralska i A.Kaźmierczak