• Odwiedziny: 4442003

Z wizytą w Marcus Design

W tym tygodniu uczniowie 8 klas odwiedzili  Marcus Design.  Firma zajmuje  się produkcją mebli. Ręczne rzemiosło, wykorzystanie maszyn CNC, dbanie o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji  pozwala tworzyć  tam meble  najwyższej jakości. Uczniowie podczas wizyty dowiedzieli się w jaki sposób można  łączyć tradycyjne formy z najnowszymi trendami aby finalnie otrzymać nietuzinkowy produkt.  Poznali pracę na takich działach jak: magazyn, szwalnia, lakiernia, szlifiernia oraz utrwalili  wiedzę związaną z zawodami, magazynier, operator maszyn sterowanych numerycznie CNC, stolarz, szwaczka itp.

Firma zaprasza do współpracy uczniów młodocianych. Od lat prowadzi kształcenie  w zawodzie stolarz czy magazynier.

Autor: Anna Borowicz