PROJEKT "Stare i nowe zabawy podwórkowe" ZAKOŃCZONY - NAGRODA DLA SZKOŁY!

W dniu 8 grudnia 2021 roku , w siedzibie Stowarzyszenia  Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Gotyku" w Brąchnówku złożyliśmy ostatnie sprawozdanie z realizacji projektu unijnego.  Bardzo miłą niespodzianką okazała się przyznana przez zacne jury nagroda dla szkoły za film reklamowy nagrany na konkurs  "Społeczne inicjatywy w kadrze LGD". Otrzymaliśmy II miejsce za pomysł i realizację.  Dialogi do scenek sytuacyjnych pisane wierszem ułożył sam aktor Teatru Horzycy z  Torunia p  PAWEŁ KOWALSKI,  który  z nami współpracował, zaś scenariusz to autorstwo  MARZANNY MATYASIK .

Filmik w dalszym ciągu  można obejrzeć na You Tube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=q-r9gxVTRvI

Nagrodę stanowią różne gry, programy multimedialne,  pomoce do gabinetu pedagogicznego i rewalidacyjnego na kwotę 800 zł. Niewątpliwą pamiątką jest też okolicznościowy kalendarz  przypominający nam o wszystkich podejmowanych inicjatywach.

W całym projekcie udział wzięło 50 uczestników zrekrutowanych z dzieci, młodzieży i dorosłych członków ich rodzin.

Dzięki dofinansowaniu placówka wzbogaciła się o pokaźny sprzęt sportowy, rekwizyty teatralne, mikrofony bezprzewodowe nagłowne, zestaw instrumentów perkusyjnych , materiały do renowacji mebli, farby do wykonania murali, materiały dekoracyjne i plastyczne.

Pomysłodawcom i realizatorom grantu raz jeszcze dziękuję i serdecznie gratuluję sukcesu.

Szkolny koordynator: Marzanna Matyasik