NOCNE MARKI Z 4b

Noc z piątku na sobotę byla bardzo pracowita dla klasy 4b i jej opiekunów.  Postanowiliśmy się lepiej poznać z nową wychowawczynią i zintegrować. Spotkaliśmy się o 19.00 w szkole i uczniowie pod kierunkiem pani Sadzikowskiej pokazali jak radzą sobie na wuefie. Najpierw popisywali się grą w piłkę ręczną , potem nożną, a na koniec okazało się,  że Sergio broni lepiej niż Fabiański, bo na 23 strzały wpuścił tylko dwa gole. Po wysiłku zjedliśmy pizzę, odpoczywaliśmy i graliśmy w gry planszowe. Dzięki zabawom integracyjnym w kole dzieci lepiej się poznawały, a zabawa w podchody już po północy, rozwijała umiejętność współpracy w grupie i samodzielnego myślenia.  Podchody wygrali chłopcy, którzy najlepiej poradzili sobie  z wszystkimi zadaniami. Zmęczeni wrócili do klas....gotowi do spania. Rano rodzice odebrali zadowolone dzieci ze szkoły. Teraz myślimy nad kolejną wspólną klasową imprezą . Bardzo dziękujemy pani Monice Kwapisz i pani Małgorzacie Sadzikowskiej za pomoc i opiekę.

Autor: Katarzyna Gajewska