Sukces w Skłudzewie

Dzieci z klasy 3a (obecnie 4a) uczestniczyły i zdobyły nagrody w V Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pod hasłem Moje Piękne - Bezpieczne Miejsce - 2021 pod Honorowym Patronatem Pana Marka Gralika Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
WYRÓZNIENIE -LENA GĘBKA w kategorii 8 -10 lat
III MIEJSCE ZDOBYŁA KAMILA PESZEK w kategorii 11-13 lat
PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY:
FILIP JETKA, OSKAR JEŻEWKI, SZYMON KOSICKI, JULIA MAKURACKA, MARIA PIEŃCZEWSKA

Nagrody indywidualne i zespołowe zostały  wręczone podczas uroczystego otwarcia  wystawy w zespole pałacowo-parkowym w Skłudzewie - siedzibie Fundacji Piękniejszego Świata, 15 września o godz. 12.00  2021r. z udziałem Pani Wicekurator Oświaty Marii Mazurkiewicz i zaproszonych Gości sponsorujących nagrody i wszystkich zainteresowanych.

Jury Przeglądu przyznało nagrody zespołowe placówkom,   w postaci zaproszenia grup uczniów, do udziału w Przyrodniczo-Plastycznym Plenerze  z Warsztatami Edukacyjnymi w wybranej niekonwencjonalnej technice i dogodnym terminie w okresie wrzesień - listopad 2021r.

BRAWO!!!  GRATULUJĘ I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW...!!!

Oto fotorelacja z odbioru nagród i podziwiania walorów Skłudzewa i...zobaczcie sami..

Autor: Zofia Dembek