Sportowiec Szkoły 2020/2021

Dominik Zieliński -  uczeń klasy 8b, bardzo mocno zaangażowany w życie sportowe szkoły. Pomimo pandemii i  zawieszonych na 1,5 roku zawodów szkolnych – najbardziej wartościowy zawodnik dla naszej międzyszkolnej rywalizacji. Wielokrotnie, od klasy czwartej do połowy siódmej- reprezentował SP2 w zawodach na szczeblu miejskim, powiatowym, wojewódzkim – zdobywając medale indywidualnie oraz zespołowo, stając na różnych stopniach podium. Zawodnik uniwersalny, potrafi grać w wiele dyscyplin sportowych na wysokim poziomie. Do tego zawsze stosując się do zasad fair play. Jest również kajakarzem i tam odnosi sukcesy : m.in.: III miejsce w Mistrzostwach Województwa na dyst. 500 m w kategorii K-2 ( czyli kajakowej dwójce);      II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kajak polo; brał udział w Ogólnopolskich Konsultacjach Kajakowych w Wałczu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: M.Sadzikowska, M. Bogalecki, A. Kielak