Prymus Szkoły 2020/2021

Tytuł Prymusa Szkoły jest co roku przyznawany przez Radę Pedagogiczną uczniom z najwyższą średnią ocen i wzorowym zachowaniem. W tym roku dwoje uczniów z klasy 6b osiągnęło najwyższe wyniki. Gratulujemy!

Julia Rzeszuto kl VI B

Osiągnęła najwyższe wyniki w nauce - średnia 5,75 i wzorowe zachowanie. Systematycznie i solidnie odrabia prace domowe oraz sumiennie przygotowuje się do zajęć. Często podejmuje zadania z własnej inicjatywy oraz wzorowo się z nich wywiązuje. Bardzo aktywna w życiu klasy i szkoły. Reprezentuje klasę w Samorządzie Uczniowskim, w którym podejmuje szereg zadań. Wyróżnia się dążeniem do osiągania wyników wykraczających poza obowiązkowy program.

Michał Rosek kl VI B

Osiągnął najwyższe wyniki w nauce - średnia 5,75 i wzorowe zachowanie Systematycznie i sumiennie przygotowuje się do zajęć. Koleżeński, życzliwy, kulturalny, pomaga innym. Bardzo aktywnie bierze udział w życiu klasy. Zawsze czynnie bierze udział w przygotowaniu imprez klasowych. Pamięta, że niektóre szkolne i pozaszkolne wydarzenia wymagają od niego specjalnego zachowania i odpowiedniego stroju. Rozwija zainteresowania i uzdolnienia z własnej inicjatywy. Samodzielnie inicjuje różne zadania.

Autor: Mariusz Bogalecki