Najlepszy Absolwent 2020/2021

Franciszek Smyczyński z kl.8b

Uzyskał najwyższą średnią stopni wśród absolwentów klas ósmych- 5,72 oraz wzorowe  zachowanie. Jest uczniem wyjątkowo sumiennym, aktywnym, punktualnym i uczciwym. Reprezentował szkołę w konkursach przedmiotowych i w konkursie Kangur Matematyczny. W Światowych Dniach Tabliczki Mnożenia zdobył tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Uczestniczył także w Konkursie Matematyczno- Logicznym online. Ponadto wziął udział w szkolnym konkursie historycznym z okazji 230 - tej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Aktywnie uczestniczył w życiu szkoły i klasy. Pomagał innym w nauce.

W ostatnim roku szkolnym pełnił funkcję chorążego pocztu sztandarowego.

Franciszek wyróżniał się aktywnością podczas zajęć koła matematycznego.

W klasie cieszy się dużym autorytetem. Jest bardzo lubiany przez zespół klasowy.  Charakteryzuje się wzorową kulturą osobistą i empatią.

Franek interesuje się informatyką, a w wolnym czasie trenuje pływanie.

Zamierza kontynuować naukę w liceum ogólnokształcącym w klasie o profilu matematyczno- informatycznym.

Autor: Alina Duda