Trwa kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego

W tym roku wybory do Samorządu Szkolnego odbędą się w innej niż dotychczas formie, a mianowicie on - line. Każdy z uczniów otrzyma na swoje konto na Librusie wiadomość z linkiem, jego kliknięcie otworzy stronę z listą kandydatów. Należy zaznaczyć jednego kandydata i przesłać swój wybór. Głosowanie będzie trwało od czwartku (8 października) od godz. 8.00  do piątku (9 października) do godz. 20.00. Każdy z uczniów może oddać tylko jeden głos.

Kandydaci do Samorządu Szkolnego

26.   Zuzanna Beszczyńska  VIII b
  27.   Wiktoria Rybacka  VIII b
  28.  Mateusz Kuczma  VIII b

Cześć mam na imię Oliwia Zasadowska chodzę do klasy 6C. Interesuję się muzyką, plastyką,matematyką, uwielbiam WF.Startuję w wyborach, ponieważ to ode mnie i od Was wszystkich będzie zależało jak będzie wyglądać nasza dalsza egzystencja w tej szkole .Z chęcią wysłucham waszych wszystkich  propozycji. Ale zanim je usłyszę to zaproponuje Wam moje zmiany :

1)Negocjowanie jadłospisu w szkolnej stołówce ( schabowy fit???? i pierogi)

2)Pełnienie funkcji gospodarzy na imprezach szkolnych

3)Pomoc w organizowaniu uroczystości szkolnych

4)Prowadzenie skrzynki życzeń

5)Zwracanie uwagi na rzeczy i miejsca, które trzeba naprawić

6)Pomoc w zbiórce pieniędzy na stroje dla drużyn sportowych, zespołów muzycznych

7) Przede wszystkim wyremontowanie boiska szkolnego

NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY WSZYSCY UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY CHODZILI DO NIEJ Z CHĘCIĄ I ZAPAŁEM A NIE Z PRZYMUSEM,PONIEWAŻ MAMY FAJNYCH NAUCZYCIELI KTÓRZY DBAJĄ O NASZĄ EDUKACJĘ

RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO

W NAS WSZYSTKICH SIŁA

ZACHĘCAM DO GŁOSOWANIA NA MNIE ‼️

Dzień dobry,

'Nazywam się Nina Przybyszewska. Chodzę do klasy IV a, bardzo lubię sport oraz zwierzęta. W samorządzie chciałabym zajmować się organizacją imprez szkolnych oraz zbiórkami karmy dla potrzebujących zwierząt w schroniskach.'

Pozdrawiam Nina Przybyszewska

Andrzej Łęgowski klasa 7b. Zainteresowania: książki i filmy o Harrym Potterze, układanie konstrukcji z klocków lego, sport: piłka ręczna, piłka siatkowa, hokej. Praca w samorządzie: działalność na rzecz wolontariatu, pomocy koleżeńskiej, organizacja konkursu na najładniejszą salę lekcyjną, śniadania na trawie, np. w

pierwszy dzień wiosny i Dzień Dziecka.

Mateusz Kuczma

Kl. VIII b

Jestem sumienną, odpowiedzialną i kreatywną osobą, dlatego uważam, że powinienem zostać wybrany na członka Samorządu. Jako miłośnik sportu, a w szczególności piłki nożnej, dołożę starań, aby w naszej szkole odbywało się więcej imprez o charakterze sportowym.

Zaproponuję wprowadzenie dnia bez kartkówek i sprawdzianów – jeden raz w miesiącu.

Chciałbym również zwiększyć ilość dyskotek.

Poszukiwana

Zuzanna Beszczyńska 8b

Najlepsza przewodnicząca :))

Pomysły:

-jeden tydzień w ciągu miesiąca bez kartkówek i sprawdzianów

-brak zadań domowych na weekend

-więcej imprez szkolnych              -darmowe korepetycje dla słabszych uczniów

-koła zainteresowań                       -założenie radioli i otworzenie szkolnego radia

-dni tematyczne                               -jedna przerwa śniadaniowa w swojej klasie

-gazetka szkolna                               -Skrzynka Dobrych Pomysłów

Nazywam się Ania Więcławska i jestem z IVb.

Lubię podróżować i odwiedzać różne ciekawe miejsca.  Lubię też zwierzęta, mam kota o imieniu Rudy i szczeniaczka – Shakirę.  Planuję zapisać się do szkolnego koła wolontariatu.

Jestem zuchem w 1 Gromadzie Zuchowej, a w tym roku zostanę harcerką – to moja wielka pasja – zachęcam Was, żebyście też do nas dołączyli.

W samorządzie chciałabym organizować różne akcje na rzecz potrzebujących zwierząt i Wirtualny Dzień Mojego Pupila.