3a w akcji "Sprzątanie Świata"

W dniu 18 IX 2020 dzieci z klasy 3a z wielkim zaangażowaniem zbierały odpady, papierki..... dobrze się przy tym bawiąc. Coroczna akcja "Sprzątanie Świata" jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez właściwe zachowanie. Wielkie sprzątanie poprzedzone zostało rozmowami z dziećmi dotyczącymi ochrony naszego środowiska oraz konieczności sprzątania świata.

Celem tej kampanii jest nie tylko doraźne usunięcie śmieci z najbliższego otoczenia, ale przede wszystkim wzrost świadomości i zainspirowanie społeczeństwa do działań zmierzających do poprawy środowiska naturalnego. Pamiętajmy, że Ziemia jest naszym wspólnym domem i powinniśmy dbać o nią wszyscy.

Dziękuję p. Agnieszce, p. Hani, p. Luizie i p. Marcie (mamom dzieci) za pomoc w czasie tej wyprawy. ????Pani Agnieszce dziękuję za uwiecznienie nas na fotografiach.????

Zofia Dembek