XXIX ZIMA Z KOMPASEM

Jak co roku, w sobotę 18 stycznia, odbyły się  Marsze na Orientację – XXIX Zima z Kompasem w Chełmży. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży, Oddział Miejski PTTK w Toruniu oraz Klub Imprez na Orientację OM PTTK SKARMAT z Torunia.

W marszach udział wzięli uczniowie SP2 z klas 3b, 6a, 7b i 8b. Trasy zawodów biegły tym roku tzw. Kozimi Łączkami,  przez nie zawsze najbardziej malownicze i piękne tereny naszego miasta.

Najmłodsi wystartowali na trasie szkoleniowej, gdzie pod okiem instruktora korzystali ze wskazówek i znaków na mapie i  znajdowali kolejne punkty kontrolne, co sprawiało im wiele frajdy i radości.

Nasze drużyny uczniów starszych świetnie zaprezentowały się na trasie dla początkujących.

J. Podsiadlikowski , K. Kościelski i M. Kuczma okazali się najlepsi  i zajęli I miejsce, a drużyny szóstoklasistów uplasowały się tuż za podium, na IV i VI miejscu.

Wszystkim gratulujemy wspaniałego występu, dziękujemy za zaangażowanie i aktywność.

Na zakończenie imprezy na uczestników  czekała pyszna, gorąca grochówka i drobne upominki

M.Grubecka, B.Majewska, M.Więcławska