CHŁOPCY na MEDAL!

W dniu 8 listopada 2019 wybraliśmy się do Turzna na Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Unihokeja. Do rywalizacji stanęło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy A i B.

Swoje mecze grupowe wygraliśmy z Osówką 2:1, Lubiczem 2:0 i Pigżą 2:0. W półfinale trafiliśmy na Sławkowo, z którym rywalizowaliśmy jak równy z równym. Z końcową syreną meczu, szykowaliśmy się na dogrywkę, jednak sędzia przedłużył mecz. W ciągu tych 10 sekund niestety straciliśmy bramkę na wagę awansu do finału. Zabrakło odrobiny szczęścia. Niedosyt pozostał i tuż po rozegraniu półfinału stanęliśmy do walki o trzecie miejsce z gospodarzem turnieju- Turznem. Oba zespoły wygrały swoje grupy, także zapowiadał się ciekawy mecz … no i taki był – wygraliśmy 2:0 i stanęliśmy na najniższym stopniu podium! Powrót z BRĄZEM! Brawo Chłopaki! Gratulacje za waleczną postawę!

Szkołę reprezentowali: Michał Obermuller, Dawid Hapkie, Andrzej Łęgowski, Radosław Gajewski, Jakub Pilecki, Mateusz Rybacki, Marcel Magoń, Piotr Chojnacki.

Autor: Artur Kielak