Srebro chłopców na Mistrzostwach Powiatu

30.10 w hali OSiT rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział 5 drużyn z naszego powiatu.

W pierwszym meczu ulegliśmy zespołowi z Łysomic 4:7. Kolejny mecz z drużyną z Łubianki zakończył się naszym zwycięstwem 5:1. Dużo emocji przyniosło spotkanie z zespołem z Brzozówki, gdyż po regulaminowym czasie był remis 2:2 i rzuty karne wyłoniły zwycięzcę. Lepiej z 7 metra rzucali nasi chłopcy, którzy serię karnych wygrali 3:2. W ostatnim meczu wygraliśmy z Grzywną 7:4 i to zwycięstwo pozwoliło nam zakończyć mistrzostwa na II miejscu.

Szkołę Podstawową Nr 2 w Chełmży reprezentowali :  Nikodem Grabowski, Wojciech Więcławski, Jakub Warjas, Bartosz Wiśniewski, Kordian Zieliński, Dominik Zieliński, Szymon Jabłoński, Maksymilian Kuligowski, Mateusz Kuczma, Franciszek Smyczyński, Radosław Graczkowski, Maciej Klimkiewicz, Jakub Życzyński

Gratulacje dla całego zespołu za osiągnięty wynik oraz ambicję i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Autor: Mariusz Bogalecki