ENGLISH BINDS PEOPLE TOGETHER

W bieżącym roku szkolnym chętni uczniowie klas ósmych przystąpili do ogólnopolskiego projektu wymiany maili między szkołami. Projekt trwa od 1.10.2019 do 30.05.2020 roku. Służy podniesieniu kompetencji z języka angielskiego.

Uczestnicy projektu wybrali sobie lub zostali wybrani przez kolegów do wymiany listów. Oczywiście towarzyszyły temu ogromne emocje, które udzieliły się też nauczycielowi j. angielskiego. Partnerami są uczniowie że szkół w Będzinie, Nowej Rudzie, Człuchowie i wielu innych. Pierwsze zadanie już za nami: pisanie listu o sobie, swoich zainteresowaniach, miejscu zamieszkania i upodobaniach. Mamy nadzieję, że po takim treningu ma egzaminie za pisanie listu wszyscy dostaniemy maxa:)

Autor: Katarzyna Gajewska