Rodzinne warsztaty świąteczne

Z

W piątek 14 grudnia odbyły się warsztaty świąteczne, o godzinie 17.00 uczniowie klas od 1-7 i rodzice uczniów robili różne wspaniałe prace. Chętni uczniowie zrobili choinki i stroiki aniołki. Ozdoby były przepiękne. Warsztaty sponsorowała Rada Rodziców.

Julek VIb

W piątek 14 grudnia odbyły się rodzinne warsztaty świąteczne. Zajęcia odbyły się o godzinie 17.00 w stołówce szkolnej. Rodzice z dziećmi świetnie się bawili przy klejeniu świątecznych ozdób. Uczniowie mogli przyjść i spróbować swoich sił plastycznych. Między innymi pojawiły się tam wielobarwne choinki, świecące gwiazdki, aniołki i wiele, wiele innych ciekawych i oryginalnych rzeczy.

Dominik VIb

W piątek 14 grudnia o godz. 17.00 odbyły się dla uczniów wraz z rodzicami warsztaty świąteczne. Wszystkie wykonane prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 19 grudnia w czasie lekcji dla uczniów i dla rodziców o godz. 16.00. Dzieci wykazały się kreatywnością i talentem plastycznym. Dziękujemy radzie rodziców za przygotowanie materiałów oraz stanowisk pracy.

Zuzia VIb