CO NOWEGO W "SZKOLE WSPÓŁPRACY"?

12 listopada udaliśmy się na ostatnie warsztaty do Bydgoszczy. Każdy zespół musiał zaprezentować jedną inicjatywę podjętą od czasu warsztatów czerwcowych. My wybraliśmy akcję z kwiatami na Dzień Edukacji, która spotkała się z dużym uznaniem innych uczestników spotkania.

Następnie w zespołach zaczęliśmy przygotowania do tworzenia Planu Współpracy na najbliższe 2 lata. Ustaliliśmy tytuł programu, cel całego przedsięwzięcia, zasady pracy oraz zadania z zakresu: dydaktyki i wychowania, przestrzeni szkolnej i organizacji życia szkoły. Pierwsze działania już za nami. W holu na parterze umieściliśmy informacje o dotychczasowych pracach, przyszłych zadaniach oraz skrzynkę pomysłów.

Naszym głównym celem jest nowy wizerunek szkoły na 120-lecie placówki czyli „Szkoła po liftingu”. W związku z tym zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału w programie poprzez zgłaszanie swoich propozycji i pomysłów.

Autor: Wiesława Burandt-Dejewska