Z podwórka na stadion

Nasi piłkarze 6 listopada, wzięli udział w XIX edycji turnieju „Z podwórka na stadion  o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki odbyły się na Orliku przy ulicy Frelichowskiego w Chełmży. Walka była niezwykle zacięta i wyrównana do samego końca. Choć nie awansowaliśmy do rozgrywek wojewódzkich, zawodnikom należą się wielkie brawa i wyrazy uznania za ducha walki i zaangażowanie.

Pierwszy mecz z Górskiem wygraliśmy zdobywając  3 bramki. Drugi mecz z Brąchnowem zakończył się bez bramek w obu drużynach, tym samym zremisowaliśmy 0:0. W trzecim meczu z Obrowem poszło nam nieco słabiej i przegraliśmy 4:0, aczkolwiek ta drużyna okazała się najlepszą w rozgrywkach powiatowych. Ostatni mecz rozegraliśmy z trudnym przeciwnikiem, jakim są Kończewice i za sukces można uznać wynik 0:0.

Ostatecznie zajęliśmy III miejsce. Mimo tego, że nie zakwalifikowaliśmy się dalej, dodało to zawodnikom motywacji do dalszych treningów i dalszego doskonalenia warsztatu piłkarskiego.

Dziękujemy panu Rafałowi Lewandowskiemu, trenerowi drużyny , za przygotowanie chłopców do treningu, zaś rodzicom za zaangażowanie i doping.

Udział wzięli:

KLASA IIA – Jarosław Adamek

KLASA IIB-  Maksymilian Milewski, Damian Zieliński

KLASA IVC- Tymon Beszczyński, Oliwier Kurek, Łukasz Loba, Mateusz Mielczarek, Dawid Salomon, Mikołaj Żabiński

Autor: Karolina Brodzka