Sukces Marysi i Emilki!

kam

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie „Malujemy Australię i Nową Zelandię” zorganizowanym przez Klub Miłośników Australii i Oceanii w Bydgoszczy. Wśród setek nadesłanych prac wyróżnione zostały dzieła naszych uczennic:

Maria Chmielewska z kl. IIIb zdobyła I miejsce, a Emilia Zdziarska z kl. IIa wyróżnienie w kategorii klas I-III.

29.10.2014r. dziewczęta wzięły udział w uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Był to dzień pełen wrażeń: podróż pociągiem do Bydgoszczy, oczekiwanie na werdykt jury, nagrody, prezentacja prac na wystawie, wysłuchanie gry na aborygeńskim instrumencie didgeridoo (najstarszym instrumencie na świecie), występ Agnieszki Twardowskiej – laureatki ostatniej edycji Voice of Poland.

Gratulacje dla Marii Chmielewskiej i jej wychowawczyni - pani Małgorzaty Jankowskiej oraz dla Emilii Zdziarskiej i jej wychowawczyni – pani Zofii Dembek!!!

Autor: Izabela Swinarska-Ficerman