Zamknąć tamten czas i otworzyć nowy....

Uczniowie klasy 4a wraz z wychowawcą postanowili podsumować i zostawić ostatecznie za sobą trudny czas, kiedy przebywali w izolacji od siebie i otworzyć nowy etap- już tylko RAZEM.

Przygotowali KAPSUŁĘ CZASU, w której znalazły się zapiski z czasu pandemii, aktualne zdjęcia,  pierwsza maseczka i inne przedmioty,  ale przede wszystkim własnoręcznie przygotowane informacje o każdym:  ile ma wzrostu , jaki ma nr buta, co lubi robić,  zjeść,  jakie ma zwierzęta, gdzie lubi spędzać czas , odcisk dłoni... W zapisach znalazło się też miejsce na refleksję jak dzieci przeżyły czas izolacji i czego je to nauczyło, za co są wdzięczni.

Kapsuła czasu zostanie otwarta w roku 2025, kiedy uczniowie będą kończyli 8 klasę i opuszczali na zawsze mury szkoły.

Autor: Maria Więcławska