„Dzieciaki do rakiet” – zagłosuj na naszą szkołę!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży bierze udział w ogólnopolskiej akcji banku BGŻ BNP Paribas „Dzieciaki do rakiet” promującej aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach tej inicjatywy powstała prezentacja promująca naszą szkołę w tej akcji. Zachęcamy wszystkich nauczycieli, rodziców oraz uczniów do oddawania głosów na naszą szkołę.

Głosować można do 30.11.2019

Jak oddać głos?

Wystarczy odwiedzić poniższy link https://dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/105/szkola-podstawowa-nr-2-im-wojska-polskiego-w-chelmzy i oddać głos (należy podać swój adres e-mail, zaznaczyć „nie jestem robotem”). Następnie na naszego e-maila przyjdzie aktywacja oddania głosu, którą trzeba potwierdzić jednym kliknięciem. To nic nie kosztuje i nie wymaga żadnych dodatkowych danych.

Można oddawać 1 głos dziennie z jednego e-maila.

W konkursie do wygrania jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki gry.

Liczymy na głosy i trzymamy kciuki!

Już dziś za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy :)

Autor: Artur Kielak