Podaruj wiersz

Z okazji Międzynarodowego  Dnia  Pisania Listów, który przypada 9 października, zapraszamy  do udziału w Ogólnopolskiej akcji społecznej Fundacji Zbigniewa Herberta ,,Podaruj wiersz”. Akcja polega na wybraniu wiersza, przepisaniu go odręcznie na przygotowanej kartce i  podarowaniu ważnej dla Ciebie  osobie.

Zasady akcji:

1. Akcja w szkole trwa od 9 do 25 października b.r.
  2. Wiersz wybiera się samodzielnie lub korzysta z pomocy nauczyciela, bibliotekarza, rodziny.
  3. Wiersz przepisuje się odręcznie na kartkę i dodatkowo ją ozdabia.
  4. Kartkę z liniaturą otrzymasz w sali nr 1 lub nr 6. Możesz stworzyć własną kartkę i dodatkowo ją ozdobić ( bloki, papeteria).
  5. Jeśli poniesie Cię wena twórcza- napisz własny wiersz.

Spraw radość komuś, na kim Ci szczególnie zależy!

Jeśli chcesz, podaruj wiersz szkole. Najpiękniejsze wiersze zostaną opublikowane na stronie szkoły, a następnie wysłane do wybranego domu opieki społecznej, aby nieść radość czytającym.

ORGANIZATORKI ZDARZENIA W SP2 :  M. Grubecka    E. Pokorniecka