Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Mistrzynie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Reprezentacja dziewcząt naszej SP2, po wygraniu Mistrzostw Chełmży w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w dniu: 11 października wystartowała w Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się w Złejwsi Małej i w tych zawodach również nie dała się pokonać pozostałym ośmiu reprezentacjom - mistrzyniom poszczególnych gmin.

Nasze dziewczęta prowadziły w zasadzie od pierwszej zmiany i do końca nie dały się nikomu dogonić.  W pięknym stylu pokonały przeciwniczki i zdobyły tytuł Mistrzyń Powiatu, złote medale oraz prawo startu w finałach wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Reprezentacja SP 2 wystartowała w składzie: Oliwia Ziółkowska kl.5b, Kimberly Szczypińska kl.5b, Klaudia Górzyńska kl.5b, Julia Władysiak kl.5b, Alicja Zielińska kl.5b, Natalia Zielińska kl.5b, Lena Krywalska kl.6b, Julia Kielak kl.6b, Julia Ziółkowska kl.5b, Martyna Werner kl.5a, Maria Dell Atti kl.5b, Jagoda Machalewska kl.5b.

Złote dziewczyny!

Autor: Małgorzata Sadzikowska