Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Majówka w Brzozie Toruńskiej

majowka

Piątkowy dzień uczniowie klasy 2a i 2b spędzili na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym w Brzozie Toruńskiej. Zarówno pogoda jak i humory dopisały znakomicie. Dzieci spędziły dzień niezwykle aktywnie. Miały możliwość pływania łódkami po stawie, wędkowania, jazdy konnej i prawdziwym wiejskim wozem, jazdy na rowerze, na traktorkach  i gokartach. Do dyspozycji dzieci były również trampoliny, dmuchana zjeżdżalnia Bajlandia, boisko do gry w piłkę, stodoła z sianem i strzelnica. Zgłodniałe brzuszki zostały nakarmione pyszną kiełbaską upieczoną własnoręcznie przy ognisku. A co cieszyło się największą popularnością? Oczywiście wiejski zwierzyniec. Milutkie króliczki i kurczaczki zostały natychmiast troskliwie zaopiekowane przez dzieci. To był naprawdę udany dzień. Postanowiliśmy, że jeszcze tam wrócimy.

Autor: Maria Grubecka