Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Chełmży

Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Chełmży

Kalendarz imprez sportowych

hok

 

 

 

Kalendarz  miejskich i powiatowych imprez sportowych dla szkół podstawowych w Chełmży  -  2017/2018.

 

 

 

Imprezy miejskie

 

 

Imprezy powiatowe

 

Rodzaj imprezy

Termin

Godzina

Miejsce

 

Termin

Godzina

Miejsce

Druż. biegi przeł.

26.09

10:00

Orlik- Frelichowskiego

 

28.09.

10.00

Zławieś Mała

Biegi przeł. sztafet.

09.10

10:00

Orlik- Frelichowskiego

 

17.10.

10.00

Czernikowo

Piłka nożna –dz.

22.03

10:00

Orlik- Frelichowskiego

 

28.03.

10.00

Chełmża

Minipiłka nożna –dz.

22.03

10:00

Orlik- Frelichowskiego

 

27.03

10:00

Zławieś Wielka/ Mała

Piłka nożna –chł.

27.09

10:00

Orlik- Frelichowskiego

 

03.10

10:00

Lubicz/ Dobrzejewice

Minipiłka nożna –chł.

27.09

10:00

Orlik- Frelichowskiego

 

05.10

10:00

Ostaszewo/Łysomice

Unihokej – dz.

19.10

09:00

Hala OSiT

 

26.10

00:00

Turzno

Unihokej – dz.  ID

19.10

09:00

Hala OSiT

 

09.11.

10:00

Turzno

Unihokej –chł

19.10

09:00

Hala OSiT

 

24.10.

10.00

Turzno

Unihokej –chł ID

19.10

09:00

Hala OSiT

 

06.11.

10:00

Łysomice

Piłka ręczna – dz.

30.10

09:00

Hala OSiT

 

07.11.

10.00

Lubicz

Minipiłka ręczna –dz.

30.10

09:00

Hala OSiT

 

13.11.

10:00

Lubicz

Piłka ręczna – chł.

30.10

09:00

Hala OSiT

 

15.11.

10.00

Lubicz

Minipiłka ręczna chł.

30.10

09:00

Hala OSiT

 

14.11.

10:00

Chełmża

Szachy

 

 

Do uzgodnienia

 

 

10.00

Do uzgodnienia

P.nożna halowa-dz.

12.03

09:00

Hala OSiT

 

13.04.

10.00

Chełmża/Zelgno

P.nożna halowa-dz.  ID

12.03

09:00

Hala OSiT

 

06.04.

10:00

Zławieś Wielka/ Górsk

P.nożna halowa-chł.

12.03

09:00

Hala OSiT

 

11.04.

10.00

Dobrzejewice/Lubicz

P.nożna halowa-chł. ID

12.03

09:00

Hala OSiT

 

10.04.

10:00

Zławieś Wielka/ Górsk

Piłka siatkowa-dz.

05.12

10:00

Hala OSiT

 

12.01.

10.00

Głuchowo/Pluskowęsy

Minipiłka siatkowa-dz.

05.12

10:00

Hala OSiT/ SP 2

 

12.12.

10:00

Zławieś Wielka

Piłka siatkowa-chł.

05.12

10:00

Hala OSiT

 

19.01.

10.00

Głuchowo/Pluskowęsy

Minipiłka siatkow-chł

05.12

10:00

Hala OSiT/ SP 2

 

11.12.

10:00

Chełmża

Tenis stołowy druż.

 

 

Do uzgodnienia

 

30.01.

10.00

Świerczynki

Tenis stołowy druż. ID

 

 

Do uzgodnienia

 

26,01

10:00

Pigża

Tenis stołowy- ind.

 

 

Do uzgodnienia

 

21.12.

10:00

Świerczynki

Tenis stołowy- ind. ID

 

 

Do uzgodnienia

 

20.12.

10:00

Osówka

Koszykówka-dz.

07.02

09:00

Hala OSiT

 

05.03.

10.00

Głuchowo/Pluskowęsy

Minikoszykówka-dz.

07.02

09:00

Hala OSiT

 

02.03.

10:00

Zelgno/ Grzywna

Koszykówka-chł.

07.02

09:00

Hala OSiT

 

06.03.

10.00

Głuchowo/Pluskowęsy

Minikoszykówka-chł.

07.02

09:00

Hala OSiT

 

28.02.

10:00

Turzno/ Grzywna

Trójbój L.A.

10.05

10:00

Stadion KS Legia

 

23.05.

10.00

Czernikowo

Czwórbój L.A.

10.05

10:00

Stadion KS Legia

 

16.05

10:00

Turzno

L. A. Indywidualna

22.05

10:00

Stadion KS Legia

 

24.05

10:00

Zławieś Wielka