Kalendarz imprez sportowych
Kalendarz miejskich i powiatowych imprez sportowych dla szkół podstawowych w Chełmży - 2017/2018.
Imprezy miejskie |
|
|
Imprezy powiatowe |
|
|||||
Rodzaj imprezy |
Termin |
Godzina |
Miejsce |
|
Termin |
Godzina |
Miejsce |
||
Druż. biegi przeł. |
26.09 |
10:00 |
Orlik- Frelichowskiego |
|
28.09. |
10.00 |
Zławieś Mała |
||
Biegi przeł. sztafet. |
09.10 |
10:00 |
Orlik- Frelichowskiego |
|
17.10. |
10.00 |
Czernikowo |
||
Piłka nożna –dz. |
22.03 |
10:00 |
Orlik- Frelichowskiego |
|
28.03. |
10.00 |
Chełmża |
||
Minipiłka nożna –dz. |
22.03 |
10:00 |
Orlik- Frelichowskiego |
|
27.03 |
10:00 |
Zławieś Wielka/ Mała |
||
Piłka nożna –chł. |
27.09 |
10:00 |
Orlik- Frelichowskiego |
|
03.10 |
10:00 |
Lubicz/ Dobrzejewice |
||
Minipiłka nożna –chł. |
27.09 |
10:00 |
Orlik- Frelichowskiego |
|
05.10 |
10:00 |
Ostaszewo/Łysomice |
||
Unihokej – dz. |
19.10 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
26.10 |
00:00 |
Turzno |
||
Unihokej – dz. ID |
19.10 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
09.11. |
10:00 |
Turzno |
||
Unihokej –chł |
19.10 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
24.10. |
10.00 |
Turzno |
||
Unihokej –chł ID |
19.10 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
06.11. |
10:00 |
Łysomice |
||
Piłka ręczna – dz. |
30.10 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
07.11. |
10.00 |
Lubicz |
||
Minipiłka ręczna –dz. |
30.10 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
13.11. |
10:00 |
Lubicz |
||
Piłka ręczna – chł. |
30.10 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
15.11. |
10.00 |
Lubicz |
||
Minipiłka ręczna chł. |
30.10 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
14.11. |
10:00 |
Chełmża |
||
Szachy |
|
|
Do uzgodnienia |
|
|
10.00 |
Do uzgodnienia |
||
P.nożna halowa-dz. |
12.03 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
13.04. |
10.00 |
Chełmża/Zelgno |
||
P.nożna halowa-dz. ID |
12.03 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
06.04. |
10:00 |
Zławieś Wielka/ Górsk |
||
P.nożna halowa-chł. |
12.03 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
11.04. |
10.00 |
Dobrzejewice/Lubicz |
||
P.nożna halowa-chł. ID |
12.03 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
10.04. |
10:00 |
Zławieś Wielka/ Górsk |
||
Piłka siatkowa-dz. |
05.12 |
10:00 |
Hala OSiT |
|
12.01. |
10.00 |
Głuchowo/Pluskowęsy |
||
Minipiłka siatkowa-dz. |
05.12 |
10:00 |
Hala OSiT/ SP 2 |
|
12.12. |
10:00 |
Zławieś Wielka |
||
Piłka siatkowa-chł. |
05.12 |
10:00 |
Hala OSiT |
|
19.01. |
10.00 |
Głuchowo/Pluskowęsy |
||
Minipiłka siatkow-chł |
05.12 |
10:00 |
Hala OSiT/ SP 2 |
|
11.12. |
10:00 |
Chełmża |
||
Tenis stołowy druż. |
|
|
Do uzgodnienia |
|
30.01. |
10.00 |
Świerczynki |
||
Tenis stołowy druż. ID |
|
|
Do uzgodnienia |
|
26,01 |
10:00 |
Pigża |
||
Tenis stołowy- ind. |
|
|
Do uzgodnienia |
|
21.12. |
10:00 |
Świerczynki |
||
Tenis stołowy- ind. ID |
|
|
Do uzgodnienia |
|
20.12. |
10:00 |
Osówka |
||
Koszykówka-dz. |
07.02 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
05.03. |
10.00 |
Głuchowo/Pluskowęsy |
||
Minikoszykówka-dz. |
07.02 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
02.03. |
10:00 |
Zelgno/ Grzywna |
||
Koszykówka-chł. |
07.02 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
06.03. |
10.00 |
Głuchowo/Pluskowęsy |
||
Minikoszykówka-chł. |
07.02 |
09:00 |
Hala OSiT |
|
28.02. |
10:00 |
Turzno/ Grzywna |
||
Trójbój L.A. |
10.05 |
10:00 |
Stadion KS Legia |
|
23.05. |
10.00 |
Czernikowo |
||
Czwórbój L.A. |
10.05 |
10:00 |
Stadion KS Legia |
|
16.05 |
10:00 |
Turzno |
||
L. A. Indywidualna |
22.05 |
10:00 |
Stadion KS Legia |
|
24.05 |
10:00 |
Zławieś Wielka |
||