Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Wycieczka do Brzozy Toruńskiej

25 kwietnia uczniowie klasy Va z wychowawczynią i panem Zbigniewem Konieczkiem wybrali się na wycieczkę do  Brzozy Toruńskiej. Po wyjściu z autokaru najpierw trzeba było z uwagą wysłuchać zasad obowiązujących na terenie gospodarstwa, a potem można było:  bawić się, biegać, huśtać, pływać łódką po stawie, łowić ryby, jeżdzić konno, karmić króliki, owce, kucyki, krowę. Ogromną radość sprawiła uczniom możliwość przytulania i głaskania zwierząt i zabawa z nimi. Dzieci korzystały z rowerów, strzelnicy, trampolin, hamaków, zjeżdżały z nadmuchanego zamku, skakały na sianie. Wśród chłopców największym zainteresowaniem cieszyły się quady. Samodzielnie upieczona przy ognisku kiełbaska z chlebem, musztardą i ketchupem smakowała wyśmienicie.

Autor: Grażyna Konieczek