"Palący temat-niska emisja" - są już zwycięzcy

22 kwietnia na wszystkich kontynentach obchodzi się największe ekologiczne święto naszej planety.

Z tej okazji w naszym mieście odbywa się wiosenne sprzątanie Chełmży. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna - Filia dla Dzieci i Młodzieży zorganizowała konkurs pt. "Palący temat - niska emisja". W klasie 3a odbył się cykl lekcji, który przybliżył dzieciom temat dotyczący zdrowego i zgodnego z naturą trybu życia.

Na koniec zajęć dzieci wykonały różnymi technikami prace plastyczne, tematycznie związane z tytułem konkursu ogłoszonego przez bibliotekę. Wczoraj zostały ogłoszone wyniki. Oto one:

I miejsce Katarzyna Stopińska

III miejsce Dominika Fabińska

III miejsce Katarzyna Langowska

Wyróżnienie: Maksymilian Kuligowski

GRATULUJĘ!!!

Mam nadzieję, że kampania uświadomiła moim uczniom, jak niebezpieczne dla zdrowia jest spalanie śmieci, plastikowych butelek i złej jakości węgla.

Autor: Zofia Dembek