Śpiewajmy razem

e

19 lutego 2016 w CHOK w Chełmży odbyły się eliminacje powiatowe w ramach XV Festiwalu  Piosenki ,,Śpiewajmy razem”. Celem imprezy było popularyzowanie piosenki dziecięcej, integracja dzieci i młodzieży, podnoszenie kultury muzycznej i wymiana doświadczeń. Z naszej szkoły do konkursu stanęli  uczniowie z klasy 2a i 3a: Maja Górska, Klaudia Pniewska,Martyna Werner, Dominika Fabińska, Lena Krywalska, Zuzanna Jagielska, Maksymilian Kuligowski, Klaudia Rybacka i Julia Wojciechowska. Dzieci przygotowywały się do występu pod kierunkiem rodziców, wychowawców i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej.  Gratulujemy nagród i wyróżnień. Za wspaniale występy wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy młodym artystom i ich rodzicom za wkład włożony w przygotowanie do prezentacji uczniów na dużej scenie.

Autor: M.Grubecka i Z.Dembek