NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY ROK

I tak oto Kochani zakończyliśmy ten wyjątkowy rok szkolny. Wyjątkowy z wielu względów. Tak jak pisałam 1 września 2014r. czekało nas wszystkich wiele wyzwań. Był to pierwszy rok kadencji nowej dyrekcji. Po raz pierwszy do klas I przyszły obowiązkowo sześciolatki. Pierwszy raz szóstoklasiści pisali egzamin w nowej formule. W końcu też pierwszy rok istniała dla Was ta strona. Myślę, że spełniła ona oczekiwania tych, którzy codziennie zaglądają tutaj, jak i naszego facebooka. Bogato uzupełniona strona internetowa jest przecież odzwierciedleniem tego co na co dzień dzieje się w szkole. Dziękuję wszystkim piszącym artykuły i relacje z wydarzeń. Dziękuję także wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, aby w naszej szkole zawsze "coś" się działo, a więc nauczycielom - organizatorom przeróżnych imprez, wycieczek, zawodów i konkursów. Dziękuję również niocenionej Radzie Rodziców za wspieranie każdego wydarzenia, a także Samorządowi Uczniowskiemu za cenne inicjatywy.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami :)

Administrator strony i wicedyrektor w jednej skromnej osobie

Wiesława Burandt-Dejewska