Najlepszy absolwent 2014/2015

Zuzanna Sulecka i Agata Szwaja

klasa VIa

wychowawca: pani Katarzyna Gajewska

Zuzanna Sulecka jest uczennicą klasy VI a, która w roku szkolnym 2014/2015 uzyskała średnią z ocen 5,9 oraz ocenę wzorową z zachowania. Na sprawdzianie szóstoklasisty osiągnęła bardzo wysoki wynik 90 % z I części (język polski 90 % i matematyka 90 % ) oraz 98 % z części II [ tj. język angielski. Zuzanna była przyboczną pocztu sztandarowego oraz bardzo aktywnym członkiem rady Samorządu Szkolnego. Była organizatorem i współorganizatorem wielu imprez szkolnych i klasowych. Ponadto Zuzanna bardzo często reprezentowała szkołę w konkursach i zawodach sportowych. Do jej największych sukcesów należy II miejsce w Konkursie Powiatu Toruńskiego w szachach  w Gimnazjum nr 1 w Chełmży i III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Warszewicach.

Agata Szwaja to również uczennica klasy VI a. W obecnym roku szkolnym ma średnią 6,0 i ocenę wzorową z zachowania.  Na sprawdzianie szóstoklasisty uzyskała wynik 100 % z matematyki i 86 % z języka polskiego, co daje 93 % z I części oraz 95 % z II części, czyli z języka angielskiego. Agata podobnie jak Zuzanna brała udział w wielu konkursach w szkole i poza nią. Na uwagę zasługuje jej rokroczny udział w Powiatowym Konkursie Interpretacji Poezji i Prozy w Warszewicach, w którym w tym roku zdobyła I miejsce oraz po raz drugi już zdobyte I miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej w Gimnazjum nr 1 w Chełmży.