POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2015

ab

Późnym popołudniem 25 czerwca pożegnaliśmy uczniów klas szóstych. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: wiceburmistrz pan Marek Kuffel, rodzice i nauczyciele. W pierwszej części spotkania nastąpiło przekazanie sztandaru, ślubowanie absolwentów oraz wręczenie nagród, dyplomów i listów gratulacyjnych. Rodzice wraz z uczniami zamiast tradycyjnych kwiatów przekazali na ręce dyrekcji 20 ozdobnych krzewów i drzewek do posadzenia wokół szkoły. Na dzisiejszej uroczystości pożegnaliśmy także panią Małgorzatę Jankowską - nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej, która przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Po części oficjalnej odbył się pokaz talentów w wykonaniu naszych absolwentów oraz dzieci z zerówki, a także krótka scenka szkolna w wykonaniu uczniów klasy IVa i Va. Na zakończenie tradycyjnie "wjechały" torty dla obu klas szóstych. Jutro jeszcze tylko odbiorą świadectwa i ... szczęśliwej drogi już czas :)

Autor: Wiesława Burandt-Dejewska