W Wiosce Rybackiej na Strużalu

12 czerwca pierwszaki z klas 1a i 1d wraz z grupą rodziców wybrały się pieszo na piknik rekreacyjny  do Wioski Rybackiej na Strużalu. Na dzielnych wędrowców czekało już płonące ognisko, pięknie przystrojone stoły oraz domowe smakołyki przygotowane przez państwa Annę i Ryszarda Górskich
i ich córkę Maję z klasy 1a. Po tak długim marszu głodni i spragnieni mogliśmy upiec przy ognisku kiełbaski, zajadać się pysznym ciastem, odpoczywać podziwiając piękno okolicy. No a potem…. Ale była zabawa. Huśtawki, drabinki, zjeżdżalnia, mecze w piłkę nożną sędziowane przez rodziców, gry i zabawy integrujące obydwie klasy. Z pewnością powtórnie odwiedzimy to miejsce .

Dziękujemy państwu Annie i Ryszardowi Górskim i Majce za zorganizowanie pikniku oraz pani sołtys Katarzynie Machalewskiej za możliwość spędzenia miłych chwil w Wiosce Rybackiej.

Autor: Maria Grubecka