FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

dd

Ależ dzisiaj się działo!!! Spotkaliśmy się wszyscy na murawie boiska sportowego i aż mieniło się w oczach od biało-czerwonych barw. Pogoda nam sprzyjała. Licznie przybyli rodzice, a nawet całe rodziny. Imprezę otworzyła pani dyrektor Marzanna Matyasik składając życzenia wszystkim uczniom. Wyłoniono zwycięzcę konkursu „I nauczyciele byli dziećmi”. Marika Jaworska z VIb rozpoznała aż 9 osób spośród 23 pokazanych na zdjęciach. Nauczycielki przyrody wręczyły dyplomy i nagrody uczniom, którzy zwyciężyli w konkursie przyrodniczym.

Następnie prezentowali się uczniowie w pokazach „Podziel się swoim talentem”. Wystąpili m.in. Agata Szwaja, Julia Fabińska, Marek Krywalski, Sylwek Grajkowski, Michał Bazanowski, Julia Mikosza, Natalia Margielewska, Wiktoria Polzin, Zuzia Kort, Julia Bonowicz i Dagmara Kuciak. Dużą atrakcją okazał się występ naszych pracowników (pani Anety i pana Jarka) w strojach łowickich. Swoją kolekcję modeli prezentował Wiktor Prokop z VIb, a uczniowie z Dziecięcego Laboratorium Naukowego zabawiali innych różnymi doświadczeniami. Po występach młodych artystów wszystkie klasy wzięły udział w „biegu po loda”, który poprowadziła pani Małgorzata Sadzikowska. Następnie rozpoczęły się konkurencje sportowe pod kierunkiem pani Izabeli Swinarskiej-Ficerman i pana Krzysztofa Dembińskiego.

Na medal spisali się sponsorzy, którym należą się szczególne podziękowania. Przede wszystkim:

• Radzie Rodziców za pyszności w postaci lodów, ciast i grochówki,
  • Firmie ŁOWICZ i panu Łukaszowi Ratajczykowi za dostarczenie pysznych jogurtów i serków,
  • Państwu Annie i Krzysztofowi Patyna za udostępnienie platformy ze sceną,
  • Firmie Creis Pack za dostarczenie jednorazowych opakowań,
  • Firmie Polo Market
  • Firmie DGA p. Andrzeja Głowackiego,
  • Właścicielom sklepu plastycznego z Chełmży,
  • Wszystkim rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej imprezy
  • Dziękujemy

Autor: Wiesława Burandt-Dejewska