English Day

25 maja odbył się I Dzień Języka Angielski z udziałem wszystkich uczniów naszej szkoły. Klasy 0-III zaprezentowały swoje ulubione piosenki w języku angielskim. Połączyły to z tańcem i pokazywaniem. Wszystkie występy były udane, choć czasem musiała pomóc pani Jaworska - nauczycielka języka angielskiego. Klasy IV -VI wykazywały się wiedzą o krajach anglojęzycznych : Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii, USA, Australii i Kanadzie. Uczniowie rozpoznawali ciekawe miejsca, symbole i osoby pochodzące z tych krajów. Były też dwie dyscypliny sportowe : wyścig z jajkiem i jabłkowa sztafeta. Rywalizację wygrały dziewczyny z VI b. W przerwach artyści klasy VI a : Agata Szwaja, Julia Fabińska i Marek Krywalski prezentowali konkursowe piosenki. Goodbye :)

Autor: Katarzyna Gajewska