POWIATOWY KONKURS INTERPRETACJI POEZJI DZIECIĘCEJ

15 maja w Filii  Biblioteki  dla Dzieci i Młodzieży w Chełmży odbyły się eliminacje do finału Powiatowego konkursu interpretacji poezji dziecięcej pod nazwą ,,Z wierszem na scenie” dla klas I-II.

Z naszej szkoły w eliminacjach udział wzięli: Maja Górska, Klaudia Pniewska, Martyna Werner z klasy 1a oraz Zuzanna Jagielska, Klaudia Rybacka, Bartosz Żuchowski i Maksymilian Kuligowski z klasy 2a. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się znakomicie! Wyróżnienie otrzymał Bartosz Żuchowski z 2a. Do finału konkursu zakwalifikował się Maksymilian Kuligowski z klasy 2a.

Wszystkim małym aktorom gratulujemy fantastycznych występów- byliście wspaniali!!!

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci do występów, za piękne i pomysłowe stroje i rekwizyty.

Maksowi życzymy powodzenia w finale konkursu, który odbędzie się 3 czerwca 2015 w Łysomicach.

Autor: Zofia Dembek i Maria Grubecka