10-te urodziny eTwinning

Program eTwinning to współpraca szkół i przedszkoli w Europie za pomocą technologii informacyjno-komputerowej (TIK). Uczniowie i nauczyciele mogą z inną szkołą europejską realizować projekty edukacyjne z różnych dziedzin zgodnie z programem nauczania.

Dziś 7 maja eTwinning obchodzi 10-te urodziny. Szkoły w całej Europie zostały zaproszone do świętowania. Nasza szkoła, która w tym roku zarejestrowała się na platformie, przygotowała imprezę urodzinową. Włączyły się klasy Ia, IIIa i VIa. Przygotowaliśmy chorągiewki krajów europejskich, żółte baloniki, czapeczki z napisem Happy Birthday oraz duży napis 10th ETWINNING BIRTHDAY. Korytarz szkolny ozdobiły kolorowe gazetki. Na zakończenie dnia spotkaliśmy się z uczniami Gimnazjum nr 1 w Chełmży i ich opiekunami. Opowiedzieli nam o swojej przygodzie z eTwinning. My dopiero zaczynamy. Ahoj przygodo!!!

A tymczasem...

HAPPY BIRTHDAY