ANDRZEJKI

Dnia 27.11.2023roku w klasie 3b odbyły się andrzejki klasowe. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Uczestnicy mogli m.in. wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą i w przyszłości będą wykonywać i wiele innych ciekawych wróżb. Dzieci poznały tradycje andrzejkowe poprzez opowiadanie i inscenizacje przysłów andrzejkowych. Czy wróżby się spełnią – czas pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy. Andrzejki  były  udane, wszyscy czekają na zabawę karnawałową w 2024 roku.

Zofia Dembek