UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

W CHEŁMŻY NA ZAKOŃCZENIE ROKU 2022/23

Drodzy Uczniowie!

Kto dzisiaj rano wstał i nie wierzy, że koniec roku w szkole nam dano? Tak, to kalendarz mocno przyśpieszył i wakacyjną nutą pocieszył. Wszystkich z piątkami oraz tych, co to … czasami „bujali sobie trochę w obłokach”, wnet zapewniamy, że przyszedł czas, aby pożegnać przyjaciół z klas. Ale na krótko. I zanim w wir laby się rzucisz, Drogi Kolego, to skacz z radości i baw się, bo już we wrześniu do nas powrócisz.

Wspaniałego wypoczynku!

Koleżanki i Koledzy Wychowawcy ! Nauczyciele!

Dziękuję za codzienną troskę, motywowanie dzieci do nauki, a to wcale niełatwe…. Życzę Wam, Pedagodzy, abyście nigdy nie stracili tej wyjątkowej mocy, która pozwala wytrwać oraz pracować w zawodzie z pasją i poświęceniem.

Zwracam się również do Zacnych Rodziców. Szanowni Państwo!

Wszystkim kłaniam się za zaangażowanie, ciepłe słowa, a nawet czasami trudne rozmowy, które prowadziły do wspólnych, najlepszych rozwiązań.

Z nadzieją, że TE LATA coś znaczyły… dla Wszystkich…

Dziękuję.

Marzanna Matyasik