POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2023

W CHEŁMŻY NA POŻEGNNIE ÓSMOKLASISTÓW

Absolwenci Rocznika 2023!

Droga Młodzieży!

Osiem lat temu zawitaliście do naszej, dziś już 124 – letniej placówki. Pamiętacie? „Podstawówka” – to pierwsze kroki ku samodzielności, wiedza i doświadczenie nabywane według możliwości każdego z Was.

Dziś życzymy Wam, abyście z dumą szli przez życie. W każdym  drzemie siła i są zdolności, które pozwolą odnosić sukcesy na miarę XXI w.

Po latach, może spotkamy się gdzieś w przelocie, wymienimy uśmiechy, może kilka słów: „Co słychać?”, „Jak się ułożyło?”

Niech wszystko będzie po Waszej myśli.

„Do odważnych świat należy, w szczególności do młodzieży!”

Szczęśliwej drogi, już czas…!

Szanowni Rodzice!

Bądźcie dumni ze swoich Latorośli, bo daliście im korzenie i skrzydła, żeby mogły swobodnie wyfrunąć. Dokąd? W nieznane! Byle mądrze… byle szlifować swój diament!

Koleżanki i Koledzy Wychowawcy! Nauczyciele!

Dziękuję za codzienną troskę, motywowanie uczniów do nauki, a to wcale niełatwe…. Życzę Wam, Pedagodzy, abyście nigdy nie stracili tej wyjątkowej mocy, która pozwala wytrwać oraz pracować w zawodzie z pasją i poświęceniem.

Z nadzieją, że TE LATA coś znaczyły… dla Wszystkich

Dziękuję.