Miejskie zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym

„Dwójeczka” wygrywa zawody miejskie w trójboju lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt i chłopców klas IV oraz czwórboju lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt klas VI. Gratulacje!!!

W dniu 17 maja 2023 na obiekcie sportowym OSiT odbyły się międzyszkolne zawody lekkoatletyczne w trójboju (bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową) i czwórboju (dodatkowo bieg na 600m dziewcząt i 1000m chłopców). Wielkie podziękowania dla Dyrektora OSiT za udostępnienie Stadionu oraz ogromne podziękowania dla Pana Dariusza Preisa za przygotowanie nawierzchni pod konkurencje lekkoatletyczne.

Klasyfikacja końcowa trójboju (dziewczęta):

I – Szkoła podstawowa nr 2

„Dwójeczkę” reprezentowały: Kinga Krasińska, Patrycja Gajewska, Emilia Muszytowska, Oliwia Maćkiewicz, Emilia Parzyszek

Klasyfikacja końcowa trójboju (chłopcy):

I – Szkoła podstawowa nr 2

„Dwójeczkę” reprezentowali: Szymon Mądzejewski, Filip Wolski, Szymon Rybacki, Patryk Lewandowski, Bastian Gładyszewski, Kacper Joeck

Klasyfikacja końcowa czwórboju (dziewczęta):

I – Szkoła podstawowa nr 2

„Dwójeczkę” reprezentowały: Aniela Loba, Anna Więcławska, Wiktoria Kopacz, Julia Makuracka, Emilia Szymańska, Antonina Badziąg

Klasyfikacja końcowa czwórboju (chłopcy):

I – Szkoła podstawowa nr 3

II – Szkoła podstawowa nr 2

III – Szkoła podstawowa nr 5

„Dwójeczkę” reprezentowali: Bartosz Wyrzykowski, Maksymilian Milewski, Sergio Orzech, Daniel Wiśniewski, Michał Wantowski, Michał Zwiejski

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za dostarczenie sportowych emocji, a opiekunom szkół za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Życzymy powodzenia wszystkim, którzy będą reprezentować nasze miasto w zawodach powiatowych!

Autor: Artur Kielak