Mistrzostwa Chełmży w Halowej Piłce Nożnej

16 grudnia w hali OSiT rozegrane zostały Mistrzostwa Chełmży w Halowej Piłce Nożnej chłopców . Do rywalizacji  przystąpiły reprezentacje wszystkich szkół podstawowych z naszego miasta.

W ramach rozgrywek Igrzysk

Dzieci (  kl. IV - VI ) reprezentacja naszej szkoły uległa 1 : 2 SP 5 oraz zremisowała 3 : 3 z SP 3 zajmując  II miejsce.

Klasy VII - VIII rywalizują w ramach Igrzysk Młodzieży  Szkolnej. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z SP 5 0 : 0 , natomiast w drugim spotkaniu pokonaliśmy 7 : 0 SP 3 zajmując I miejsce.

Dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły i życzymy sukcesów w rozgrywkach na etapie powiatowym.

Artur Kielak

Mariusz Bogalecki