Nasi chłopcy z brązowymi medalami!

14 grudnia w Chełmży odbyły się zawody z piłki ręcznej na szczeblu powiatowym. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów, które najpierw grały swoje mecze w dwóch grupach. Reprezentacja SP2 wyszła z pierwszego miejsca, nie przegrywając meczu grupowego i przystąpiła do fazy medalowej. W półfinale przegraliśmy z Łysomicami, które nieco później wygrały w finale w rzutach karnych z Brzozówką. My natomiast o III miejsce ponownie spotkaliśmy się z drużyną z Grzywny i ponownie udało nam się wygrać w stosunku 2:1. Gratulacje dla całej drużyny za ambitną walkę do końca!

Szkołę reprezentowali: Sergio Orzech, Daniel Wiśniewski, Mateusz Loba, Bartek Górzyński, Adam Wasilewski, Jarek Adamek, Bartek Wyrzykowski, Miłosz Ruszkowski, Mikołaj Hapka, Mikołaj Siuta i Damian Zieliński.

Autor: Artur Kielak