Piłka ręczna w Chełmży ma jedno imię - SP 2 !!!

W hali OSiT rozegrane zostały Mistrzostwa Chełmży w Piłce Ręcznej. Do zawodów przestąpiły reprezentacje wszystkich chełmżyńskich szkół podstawowych.  Międzyszkolna rywalizacja dostarczyła wiele emocji, a poziom rozgrywek można uznać za zadowalający.

W kategorii dziewcząt ( kl. IV - VI ) reprezentacja SP2 pokonała 4 : 1 SP3 oraz 6 : 0 SP5 zajmując I miejsce.

Chłopcy z SP2 ( kl. IV - VI ) wygrali 1 : 0 z SP3 oraz 2 : 0 z SP5 i tym samym zajęli I miejsce .

W kategorii dziewcząt ( kl. VII - VIII ) nasza drużyna pokonała 3 : 0 SP5 oraz 9 : 0 SP3 zdobywając I miejsce.

Reprezentacja chłopców SP2 ( kl. VII - VIII ) wygrała 3 : 1 z SP3 oraz 2 : 1 z SP5 zajmując I miejsce.

Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy za ambicję i godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy jak najlepszej gry w Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego.

Opiekunami drużyn byli Małgorzata Sadzikowska, Artur Kielak i Mariusz Bogalecki.