Czwartek, 2024-05-02

Imieniny: Longiny, Toli

• Kartka z kalendarza

Potrójne Mistrzostwo Chełmży w unihokeju

23 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 5 rozegrane zostały Mistrzostwa Chełmży w Unihokeja. Do zawodów przystąpiły reprezentacje wszystkich chełmżyńskich szkół. Zawody miały na celu wyłonienie drużyn, które będą reprezentowały nasze miasto w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

W kategorii dziewcząt młodszych nasza drużyna zdobyła I miejsce pokonując SP3 2:0 i SP5 1:0 . W tej samej kategorii wiekowej nasi chłopcy zajęli II miejsce wygrywając 2:0 z SP3 i ulegając  :3 SP5.

W rozgrywkach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( kl. VII - VIII ) dziewczęta SP2 zajęły I miejsce wygrywając 4:0 z SP3 oraz  :1 z SP5. Chłopcy w drodze do zajęcia I miejsca przegrali 0:1 z SP3 i wygrali 3:0 z SP5.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom reprezentującym naszą szkołę gratulujemy zdobytych miejsc i dziękujemy za ambicję, wolę walki i godne reprezentowanie SP2. Zwycięzcom życzymy powodzenia w zawodach powiatowych.