Bunkier 51

W dniu 7 listopada klasa 6b wybrała się do Torunia, aby wziąć udział w laserowym paintballu. Po przyjeździe do Areny Bunkier 51 odbyliśmy szkolenie z obsługi broni, omówiliśmy zasady bezpieczeństwa i podzieliliśmy się na cztery zespoły. Stoczyliśmy łącznie cztery gry, które przyniosły wiele radości, uśmiechu na twarzy i zadowolenia. Drużyny, które czekały na swoją kolej mogły pograć w tenisa stołowego oraz piłkarzyki. Dodatkową atrakcją były prowadzone statystyki, kto najwięcej razy trafił, kto najmniej, kto był najskuteczniejszym strzelcem itp. Dzięki temu łatwo można było wyczytać dane z tabeli i porównać swoje wyniki z kolegami i koleżankami.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy Mc’Donalds, żeby zregenerować się po aktywnej i ciekawej rozgrywce jaką jest niewątpliwie laserowy paintball. Polecamy jako aktywną formę spędzania czasu wolnego, a także jako sposób integracji.

Autor: Artur Kielak