Europejski Dzień Sportu

W dniu 30 września odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Sportu. Tego dnia dla uczniów były przygotowane różne wyzwania sportowe realizowane podczas przerw między lekcjami. Uczniowie klas 7-8 mieli za zadanie odbijanie piłki siatkowej sposobem dolnym. Młodsi z klas 4-6 mogli pochwalić się umiejętnościami technicznymi podbijając piłkę nożną do momentu styczności jej z podłożem. Zaś nasi najmłodsi uczniowie z klas 0-3 sprawdzili się w konkurencji tenisowej - slalom z piłką na rakiecie na czas. Całość dopełniała motywująca muzyka, a na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali słodkości i gadżety. Podziękowania dla dziewcząt z klasy 8b za pomoc w przebiegu sportowego wydarzenia. Do zobaczenia za rok!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Nauczyciele W-F