1 MAJOWE BIEGI ULICZNE

Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią, wracamy do biegów 1- majowych. Do naszego miasta powrócił "Półmaraton Chełmżyński (XVIII edycja), "Chełmżyńska Dziesiątka" i wróciły biegi uliczne dla uczniów chełmżyńskich podstawówek. Na starcie zameldowało się około 40 reprezentantów " dwójki", wszyscy po biegu zostali poczęstowani słodkościami a kilkoro naszych uczniów miało szczęście i wylosowało nagrody rzeczowe.

Główna nagroda - rower górski- tym razem trafiła do uczennicy z SP5. Nasi medaliści: w kategorii: dziewczęta kl.IV ( rocznik 2011 i młodsi) złoty medal zdobyła Judyta Szymańska z kl. 4b; srebrny medal : Marcelina Jaworska z kl.4b. W kategorii: chłopcy kl.IV ( rocznik 2011 i młodsi) srebrny medal wywalczył: Michał Wantowski z kl. 4a. W kategorii: dziewczęta kl. VII- VIII ( rocznik : 2008 i 2007) złoty medal trafił do Patrycji Wantowskiej z kl. 7d; srebro wybiegała: Alicja Ordon z kl. VIId. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy UM w Chełmży za zaproszenie na biegi uliczne, wspaniałą oprawę i cenne nagrody rzeczowe. Widzimy się w przyszłym roku!

Autor: Małgorzata Sadzikowska